Chicky & Dany tescilli markası tüm haklarının sahibi olan Güzel Fast Food Gıda Ltd. Şti. tarafından yönetilmektedir.

Chicky & Dany standartları alanında uzmanlarca belirlenen şekilde klasik Türk mutfağının bir parçası olan Et Döner ve Tavuk Döner yemek grubunu yenilikçi bakış açısıyla müşterilerine güler yüz ile servis eder. 7’den 70’e herkese hitap özel soslu dürüm döner, Enfes Tereyağlı özel soslu iskenderin yanı sıra, Dany hamburger menüleri, restaurant büyüklüklerine göre; Pide, lahmacun ve pizza çeşitleri ile de gönüllerde taht kurmuştur. Bu lezzetleri müşterilerine güler yüz ile servis ederken, hijyen koşullarını maksimum seviyede tutar. Uzmanlarca belirlenmiş konsepti ile misafirlerinin keyifli bir yemek deneyimi edinmelerini sağlar. 

İletişim teknolojilerinin kolaylaştığı bu zamanlarda müşteri yorumlarını sürekli denetleyerek; franchise’larının eksiksiz olmalarını sağlar.

Chicky & Dany Franchise yönetimi kendine başarı hedefi olarak tüm bayilerin “Kazanan Bayiler” olmasını benimsemiştir. Et döner ve tavuk döner üretimini kendi tesisinde gerçekleştiren Güzel Fastfood Gıda Ltd Şti son teknoloji hologram sistemi kullanarak et’in kesiminden restorantlara ulaştırılmasına kadar her adımı büyük titizlikle yönetir ve takip eder. Döner üretiminde kullandığı teknik ile baton dönerin, lezzetli, sağlıklı ve minimum fireli olmasını sağlar.

Fastfood restorantçılığı konusunda ülkemizde sayılı lokasyonlardan biri olan İzmir Karşıyaka Çarşı’da bulunan 5 katlı Akademik Merkez restoranında franchise adaylarına akademik eğitim vermek ve kalifiye personel yetiştirmenin yanı sıra, son müşteriden aldığı geri dönüşlerle analiz ve arge imkanını en üst katına kurduğu Franchise Merkez Yönetim ve Destek Ofisi ile sürekli gelişim için kullanır.

Chicky & Dany Franchise yönetimi titiz bir franchise süreci yönetmektedir. “Kazanan Bayiler” başarı hedefinden ödün vermemek doğrultusunda, Franchise adaylarının doğruluğu konusunda titiz bir araştırma içerisine girer. Doğru lokasyonun tespiti ve kiralanması sonucunda 45 gün içerisinde restoranı A’dan Z’ye Anahtar Teslim hale getirir ve Merkez’e ait tecrübeli personel ile açılışını etkin bir organizasyon ile yapar. Böylelikle eksiksiz bir şekilde franchise açılış süreci tamamlanır. Franchise’ın işletme hayatının en önemli ilk ayında Personel İşletme Giderleri Merkez tarafından karşılanan tecrübeli personellerle 1 ay boyunca yeni açılan bu restorant, merkezimiz tarafından yönetilerek sağlıklı bir işletme başlangıcı sağlanır. Bu 1 aylık sürede Franchise yatırımcısının işletmenin nasıl yönetileceğini öğrenmesi ve iş gücü sağlanması zorlukları geride bırakılır.

Franchise Merkezi işletmenin faaliyeti boyunca “Kazanan Bayiler” başarı hedefi için yenilikçi fikirler üreten, yüksek teknolojiye hakim, özel reklam teknikleri geliştiren uzman kadrosu ile sürekli gelişerek kazanç sağlanması için çalışır, denetler, geliştirir. Tüm yerel ve ulusal reklam faaliyetlerinin, baskılı ambalaj ve diğer ürünlerinin tasarlanması ile tedarik edilmesi konusunda eksiksiz hizmet sağlarken Franchise’larından herhangi bir Royality Fee (Cirodan Pay) talep etmez.

“Siz kazanmadan Biz kazanmıyoruz.”